Trap yarışları yoğun ilgi gördü
Tarih : 2014-06-25
Trap yarışları yoğun ilgi gördü

34. Uluslararası Çorum Hitit Fuar ve Festivali etkinlikleri kapsamında trap yarışları Melik Gazi Atış Poligonu'nda gerçekleştirildi.

Bayanlar, avcılar, tek kurşun, veteranlar olmak üzere 6 ayrı kategoride 3'ü bayan 75 sporcunun katıldığı yarışlarda, katılımcılar en iyi atışı yapabilmek için ter döktü.

Sportif Trap Lisanslı kategorisinde; birinci Fatih Koç, ikinci Yasin Yetim, üçüncü Mehmet Koç, Avcılar Trap kategorisinde; birinci Erman Öztürk, ikinci Mehmet Colak, üçüncü Bülent İlhan, Tek Kurşun kategorisinde ise birinci Erman Öztürk, ikinci Hulisi Kılıç, üçüncü Necati Aptal, veteranlar (55 yaş üstü) kategorisinde birinci Bahri Abraş, ikinci Satılmış Gezer, üçüncü Fazlı Sin, Genç Bayanlar Kategorisinde birinci Sercan Ersavaş, ikinci Ceren Özkaya, üçüncü Buket Sin, Genç Erkekler Sıralama Kategorisinde birinci Emre Anaklı, ikinci Emre Alabay, üçüncü Erdeniz Kırış oldu.

Çorum Tüm Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Dernek Başkanı Yusuf Bayramoğlu programda yaptığı konuşmada, "Bu etkinlikte üyelerimizle bir araya gelerek dostluklarımızı pekiştiriyor, aynı zamanda da stres atmış oluyoruz. Bizlere her zaman destek ve katkı sağlayan Belediye Başkanımız Muzaffer Külcü'ye, ve tüm Belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum" dedi.

Büyük bir çekişmeye sahne olan yarışlarda dereceye girenlere ödüllerini, Çorum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü  Mustafa Ercan, Atıcılık İl Temsilcisi Fikret Sin ile Tüm Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Dernek Başkanı Yusuf Bayramoğlu verdi.

ÇORUM BELEDİYESİ 2015